אנחנו מעצבים ומנחים תהליכים השתתפותיים ברי-קיימא בארגונים, צוותים וקהילות
פנים מול פנים וגם במרחב הוירטואלי.
הכלים של BEINCO מבוססים על התנסות ומעודדים נוכחות, תקשורת חיובית ויצירה משותפת. 

אנו עובדים עם הכלים החדשניים ביותר בעולם כיום בתחום המנהיגות ההשתתפותית  
על מנת לגלות את החכמה הקולקטיבית בארגון, קהילה או קבוצה, 
ליצור מחויבות מתוך חיבור ולהגיע לתוצאות אפקטיביות.
קראו עוד על עבודתנו כאן

מה ימנף את הפוטנציאל הקבוצתי שלכם?

AHA

פסטיבל מנהיגות השתתפותי

משתתפים

ארגונים שותפים

שעות הנחיה והכשרות

אחוזי המלצה

מה אומרים עלינו?

"הלימודים אפשרו לי בנייה של זהות ותפיסה חדשנית כמנחה. העקרונות של התפיסה ההשתתפותית נוגעים במהות של מה שמניע אנשים היום ומבהירים איזה כוח גדול יכול להיות לנו אם נשתף פעולה. תכנית הלימודים הזו חושפת להמון ידע וכלים פרקטיים להובלה של תהליכים, ומקנה מיומנויות חדשות להנחיה. מעבר לכך, נחשפתי בקורס לתחומי דעת של מנהיגות, למדתי איך להוביל אנשים ולספק חוויה מעצימה לקבוצות, שמאפשרת לשינויים גדולים לקרות ולתהליכים חשובים להתגשם. ההנחיה של ז'קלינה וליאו מקצועית ונעימה. הם יוצרים עבור כל משתתף/ת מפגש גם עם הקבוצה וגם עם עצמו/ה, ומלווים את תהליך הצמיחה. אני מקווה שהבשורה הזו תופץ עוד ועוד".

-

רותם קבלו | מנהלת המחלקה לפיתוח קהילתי

מועצה אזורית גולן

בוגרת קורס הנחיית קבוצות השתתפותית והובלת תהליכים בתל חי

 

הכתוב להלן הינן דוגמאות לפרוייקטים שכבר הנענו או ביצענו, אבל חשוב לדעת- אין לנו "מוצרים", אנחנו לא עושים "העתק הדבק" ואין לנו שני פרוייקטים שנראים אותו הדבר: כל סדנא, כל סמינר וכל תהליך שינוי ארגוני מעוצבים על מנת להתאים לצרכים הייחודיים, למשאבים ולייחוד של האנשים איתם אנו עובדים. צרו קשר- כדי לספר לנו עוד על האתגרים וההזדמנויות הקבוצתיות שלכם היום.

לחצו כאן כדי לקבל את שאלון מיפוי הצרכים החינמי שלנו, שיחת יעוץ ראשוני עלינו :)

סדנאות|

3-6 שעות של מפגש ממוקד להשראה, העלאת מוטיבציה, חיבור וקבלת כלים פרקטיים ליצירה והובלה משותפת של שינוי 

כאשר אתם רוצים ללבן סוגיה ספציפית ולצאת עם מסקנות פרקטיות ומחויבות משותפת, ללמוד לקבל החלטות יחד באופן יעיל ומהנה, לנהל באופן משתף ולעבוד בצורה שבה כל חברי/ות הצוות יבואו לידי ביטוי ביצירה משותפת. כאשר אתם רוצים לחלום יחד את החזון הפנימי והחיצוני של הארגון, ולחזק ממשקים ושיתופי פעולה. בסדנאות אלה תרכשו כלים להנחיה והובלה השתתפותית של צוותים וקהילות. הנחיה נוכחת, מעורבת ומובילה לעשייה.

ניהול השתתפותי וייעול עבודת צוות 

אלברט איינשטיין אמר- "לא ניתן לפתור בעיה באותם הכלים שיצרו אותה". אנחנו חיים בתקופה של עולם משתנה ומהיר עם אתגרים גדולים ומעט כלים יעילים ליצירת שינוי. בסדנאות אלה ניחשף לגישות חדשניות במנהיגות, נברר מה מאפיין את המנהיגות שלנו ומה האתגרים והכוחות המרכזיים שלנו במנהיגות, ונרכוש כלים פרקטיים לעיצוב ויישום של יוזמות בשטח.

יזמות, מנהיגות והשראה

מנהיגות והובלה של תהליכי שינוי אפקטיביים וברי קיימא מצריכות הקשבה עמוקה, נוכחות מודעת, יכולות תקשורת מורכבות לעבודה מיטבית עם התנגדויות וקונפליקטים וחיבור ליצירתיות. בסדנאות אלה ניחשף למגוון כלים חדשניים, ונתרגל כישורים רכים שהכרחיים לעבודה של סוכני שינוי במאה ה-21. 

מיינדפולנס, תקשורת מקרבת ותיאטרון

בהנחיה השתתפותית, סיפורי חיים מעניינים אותנו כיוון שהם קשורים למי שאנחנו ולמה שאנחנו בוחרים להביא למרחב המשותף. העמקה בסיפורי החיים שלנו ובסיפורים שמלווים אותנו היא אחת הדרכים לחקר זהות, אינטגרציה וחיבור ליעוד. בסדנאות אלה נכיר טכניקות שונות להצגת סיפורי חיים וסיפורים משמעותיים בחיינו ולעבודה עם התכנים העולים מהם, ככלים להעצמת הפרט והקבוצה.

עבודה עם סיפורים וסיפורי חיים

כאשר אתם רוצים לתת זריקת מוטיבציה דרך סיורים ומפגשים מעוררי השראה. 

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על סיור חברתי בקרית שמונה, סיורי חברה משותפת בגליל, או סיורי יזמות בנצרת ובבאר שבע, ולהזמנת סיורים נוספים. 

סיורים חברתיים

 

סמינרים ואירועים גדולים|  

אירועי שיא- מרחבים פתוחים, האקתונים חברתיים, קפה עולם, קפה פרו-אקטיבי

תהליכים קבוצתיים משמעותיים ומחברים של מספר ימים לעבודה מעמיקה ולהשגת פריצות דרך

אנחנו מציעים עיצוב, ליווי והנחיה של תהליכי שיא בארגונים וקהילות- מרחב פתוח, האקתון חברתי, קפה עולם וקפה פרו-אקטיבי. מתודולוגיות אלה מאפשרות ליצור אירועים חדשניים, המזמינים גילוי של כישרונות, תשוקה וידע הטמונים ביחידים, בצוות ובקהילה. באירועים אלה יש נביעה של פריצות דרך ושיתופי פעולה.

זוהי חגיגה של כאוס וסדר שאחריה הקהילה משנה את פניה. 

אירועי שיא

כאשר אתם מעוניינים להעניק לקבוצה חוויה של השראה ולמידה הדדית, של תקשורת כנה ומיטיבה ומוטיבציה להשתמש בכישרונות שלהם לעשיית טוב בעולם. כאשר אתם שואפים לקחת את הקהילה שלכם צעד קדימה אל עבר יצירה משותפת של שינוי חברתי בר קיימא. 

תוכניות חינוך ומנהיגות

התוכנית היוקרתית changemakerXchange של Ashoka הגיעה לאזורנו כבר פעמיים בהובלת Beinco. אם אתם/ן יזמים/ות בתחום החברתי ומאמינים/ות כמונו שמפגש אנושי וממוקד ביצירה משותפת יכול ליצור גשרים והמון טוב – כתבו אלינו לקבלת פרטים נוספים ונעדכן אתכם/ן כשתיפתח ההרשמה לתוכנית השלישית.

CXC Ashoka

חוויה של חיבור, יצירתיות ותחושת שייכות, שתעלה מעל פני השטח את הכשרונות והתשוקות של חברי הקהילה ותעודד שיתופי פעולה ויצירה משותפת. סמינרים אלה מיועדים לכל קבוצה ולכל ארגון שרוצים להרגיש ולפעול כמו קהילה. 

בניית קשרי קהילה

 

תהליכים ארוכי טווח |  

רצף של מפגשים לאורך זמן- מסע מעמיק של קבוצה, ארגון או קהילה. מתאים לשלב שינוי ארגוני, לקהילות שרוצות לעבוד יחד על פרוייקטים מורכבים, לארגונים שרוצים להשקיע בלמידת עומק של אנשים ותכנים.  

אנחנו עובדים עם מועצות, ישובים ואשכולות, בעיצוב, הנחיה וליווי של תהליכים מורכבים. בין השאר אנחנו מלווים תהליכי שיתוף ציבור וחדשנות מוניציפלית, כתיבת תוכניות עבודה מבוססות חכמה קולקטיבית, צמיחה קהילתית, שינויים פרסונליים, עיצוב חדשני של תחום החינוך בישוב או במועצה, ממשקים בין ארגוניים ועבודה השתתפותית מותאמת למגוון האוכלוסיות והגילאים בישוב או במועצה. קראו עוד על העבודה שלנו בישובים כאן

ליווי מועצות וישובים

כאשר היחסים בתוך הקבוצה הם בחשיבות עליונה ודורשים תחזוקה שוטפת, וכאשר חשוב שהקולות של כולם יבואו לידי ביטוי, יישמעו וישפיעו. כאשר קבוצה תהליכית רוצה לעבוד עם זהויות, לצלול אל סיפורי החיים של המשתתפים, לחקור דפוסים ואמונות ולצמצם את הפער בין מי שאנחנו היום והאנשים-מנהיגים שאנו שואפים להיות. 

תהליכי עומק בקבוצות

יש לנו תשוקה גדולה לעבודה במערכת החינוך, ולעיצוב תהליכי שינוי בית ספריים וישוביים שמתאימים סביבות למידה לצרכים של העולם החדש, מעצימים את התלמידים/ות והופכים אותן/ם למנהיגות/ים של המחר. בנוסף לליווי ויעוץ, אנו מציעים מגוון רחב של השתלמויות מורים בכלים השתתפותיים, יעילים ומהנים. ההשתלמויות מתקיימות במרכזי פסג"ה השונים ברחבי הארץ ובבתי הספר ומוכרות לגמול השתלמות. קראו כאן על מגוון ההשתלמויות שלנו. 

עבודה במערכת החינוך

אם אתם מנחים/ות או מנהיגות/ים, המבינים/ות שהחזקת מרחב קבוצתי בעולם הכאוטי של היום מצריכה כלים מתאימים

אם אתם רוצים לרכוש מתודולוגיות חדשניות שיאפשרו לכם להנחות כל קבוצה, בדגש על:

תקשורת כנה ובהירה, מוטיבציה ויצירתיות, חלימת חזון וכלים פרקטיים ואפקטיביים לעבודה משותפת 

אם אתם מנהלים/ות שרוצים/ות להעניק לצוות שלכם/ן כלים חדשניים לעבודה עם קבוצות
- הצטרפו לתוכנית לימודי התעודה השנתית הבאה של BEINCO בהנחיית קבוצות השתתפותית והובלת תהליכים   
שתיפתח בנובמבר 2020 במכללת תל-חי (לפרטים נוספים קראו כאן) 

- הירשמו לתוכנית הלימודים השנתית שלנו "כשמיינדפולנס וחוכמת הקבוצה נפגשים" בשיתוף mindfulspace שתיפתח בדצמבר 2020 בתל אביב (לפרטים נוספים קראו כאן

- הירשמו להכשרה הקרובה בהנחיה השתתפותית שאנו מובילים יחד עם מאיה רימר שתיפתח בספטמבר 2020 במרכז הארץ (לפרטים נוספים קראו כאן)

- כיתבו לנו לקבלת פרטים על הכשרות אחרות בהנחיית קבוצות שאנו מקיימים

- או צרו קשר להזמנת הכשרה שתתאים לצוות שלכם/ן. פרטים נוספים על ההכשרות שלנו ניתן לקרוא כאן.

תוכניות לימודים והכשרות בהנחיית קבוצות השתתפותית והובלת תהליכים

 

מדי שנה אנו מקיימים בשותפות עם דרור נוי את AHA פסטיבל מנהיגות השתתפותי בגליל העליון, ומכנסים יחד רשת גדלה של אנשים בארץ ובעולם המתעניינים-עובדים בתחום המנהיגות ההשתתפותית. פסטיבל AHA הוא כנס מקצועי, הזדמנות להתפתחות אישית וקהילתית, וחגיגה של יצירתיות וחדשנות. לחצו כאן למעבר לאתר הפסטיבל ולהרשמה לקבלת פרטים על פסטיבל AHA בשנת 2020.  

AHA

פסטיבל מנהיגות השתתפותי

אנחנו מקדמים את יעדי הפיתוח הבר קיימא של האו"ם (SDG's)

יעד 8- לקדם צמיחה כלכלית מתמשכת, כוללת ומקיימת, תעסוקה פרודוקטיבית ועבודה מהוגנת לכל, על ידי עיצוב ותמיכה במיזמים ברי קיימא המיטיבים עם אנשים וקהילות

יעד 11- להפוך ערים וישובים לקהילות מגוונות, בטוחות, בעלות חוסן ומקיימות, על ידי מתן כלים חדשניים לתקשורת ויצירת שיתופי פעולה

יעד 16- לקדם חברות שלום מגוונות לפיתוח בר-קיימא, לספק גישה לצדק לכל ולבנות מוסדות אפקטיביים, אחראים וחזקים, על ידי עבודה עם אנשים החיים באזורי קונפליקט ועיצוב פתרונות יצירתיים לאתגרים בוערים

Contact

Tel: +972-524743415

beincomagic@gmail.com

  • Black Facebook Icon

© 2017 by BEINCO