top of page
אנחנו מעצבים ומנחים תהליכים השתתפותיים אפקטיביים ויצירתיים בארגונים, צוותים וקהילות
פנים מול פנים ובמרחב הוירטואלי
אנו עובדים עם הכלים החדשניים ביותר בעולם כיום בתחום המנהיגות ההשתתפותית  
על מנת לנווט במציאות מורכבת ומשתנה

לגלות את החכמה הקולקטיבית
וליצור מרחבים שבהם אנשים, תהליכים וארגונים יכולים לשגשג

מה ימנף את הפוטנציאל הארגוני שלכם?

הכשרות בהנחיית קבוצות והנחיה וירטואלית

אירועים גדולים:
שיתוף ציבור, מרחב פתוח, האקתון חברתי, קפה עולם וקפה פרו-אקטיבי
 

כנסים וירטואליים מהממים :)
ניהול השתתפותי וייעול עבודת צוות

תקשורת מיטבית

Collaboration &
Co-Creation

ניווט בכאוס וחוסר וודאות
יעוץ ופיתוח ארגוני ואסטרטגי

 ליווי מועצות וישובים

ליווי תהליכי שינוי במערכת החינוך ובאקדמיה
569745-05_edited.png

9531

משתתפים

Read More >
569745-054-05-05-05.png

194

ארגונים שותפים

3695

monoflat-infographics-icons-bloomicon-05

שעות הנחיה והכשרות

569745-054-05.png

 100%

אחוזי המלצה

Be-in-cO.JPG

מה אומרים עלינו?

בתחילת הדרך פנינו ל-beinco כדי להבין איך מצליחים לעשות כנס מקוון כזה שירתום את כל השותפים ובעלי העניין לפרוייקט שלנו. בתקופה שבה כולם שבעים מזום וממסכים חששנו בהתחלה שזה יהיה עוד כנס זום של קוביות עם שמות בלבד.

מהר מאוד ככל שהעבודה התקדמה, הבנו שהגענו למי שיודעים להדק את המסר, לארוז הכל בפלטפורמה הנכונה ולבנות כנס מקוון שיצליח להיות מעניין ואפקטיבי.

ואכן כך היה. לשמחתנו הצלחנו להרים כנס שרתם את כל השותפים, והצליח לייצר אינטימיות ושיח פורה עם ריבועים של זום שמתעניינים ומקשיבים.

תודה ענקית לצוות beinco שהצליח בנועם ובמקצועיות להקשיב לצרכים שלנו ולדייק את הדרך והתוצאה.

ממליצים בחום:)

-

נעמה יונה | מנהלת תכנית "אילנות- מנהיגות רפואית בנגב ובגליל"

משרד הבריאות

כנס וירטואלי להשקת התכנית ורתימת שותפים

סדנאות

הכתוב להלן הינן דוגמאות לפרוייקטים שכבר הנענו או ביצענו, אבל חשוב לדעת- אין לנו "מוצרים", אנחנו לא עושים "העתק הדבק" ואין לנו שני פרוייקטים שנראים אותו הדבר: כל סדנא, כל סמינר וכל תהליך שינוי ארגוני מעוצבים על מנת להתאים לצרכים הייחודיים, למשאבים ולייחוד של האנשים איתם אנו עובדים. 

צרו קשר- כדי לספר לנו עוד על האתגרים וההזדמנויות הקבוצתיות שלכם היום.

**כל התוכניות שלנו יכולות להתקיים פנים מול פנים או במרחב הווירטואלי**

סדנאות

סדנאות אלה מיועדות לאנשים וצוותים השואפים לנהל, להוביל ולעבוד אחרת. הסדנאות מאפשרות למידה חווייתית של כישורי מנהיגות השתתפותית חדשניים, תוך בחינת סוגיות צוותיות / ארגוניות. בסדנאות נתרגל עבודת צוות משמעותית ויעילה, פנים מול פנים ובמרחב הוירטואלי. נגביר את הקשר האנושי, המחויבות ושיתופי הפעולה, תוך חיזוק החזון הארגוני.

ניהול השתתפותי וייעול עבודת צוות 

סדנאות אלה מחזקת חיבורים חיוביים, אמפתיה ותקשורת. המשתתפים יתנסו וירכשו כלים מעשיים שיאפשרו להם להגביר השתתפות, מעורבות, הכללה והערכה של המגוון האנושי בצוות ובארגון. בסדנאות נבין איך לעבוד באופן מיטבי עם התנגדויות וקונפליקטים תוך חיבור ליצירתיות, על מנת שנוכל להוביל תהליכי שינוי אפקטיביים, יחד.

אמנות התקשורת היצירתית

סדנאות אלה מיועדת לצוותים, ארגונים וקהילות המעוניינים להוביל שינוי יחד. בסדנאות נעבוד עם מתודולוגיות חדשניות לעיצוב ויישום פרויקטים, קבלת החלטות, יצירת שיתופי פעולה ברי-קיימא ועבודה עם בעלי עניין. נהנה מהעבודה המשותפת, ניקח חלק בתהליך בו כולם באים לידי ביטוי, ונגיע לתוצרים מעולים באפקטיביות. המשתתפים יצאו מהסדנאות עם בהירות לגבי הצעדים הבאים, המשימות ותחומי האחריות שלהם. 

Collaboration & Co-Creation

בעולם כאוטי ומשתנה במהירות, צוותים וארגונים זקוקים לכלים ופרספקטיבות יוצאי דופן שיעזרו להם לתת מענה לאתגרים מורכבים. בסדנאות אלה נעמיק בשאלות הבוערות של הארגון, נמפה את התרחישים האפשריים ונזהה פעולות רבות עוצמה, שישפרו את האג'יליות (זמישות) ואת יכולת הארגון להתמודד עם מגוון של עתידים אפשריים.  נעצב תהליכים מתוכננים היטב שישמרו על יציבות גם בתקופות כיאוטיות, יגיעו לתוצרים ויצרו אמון ומעורבות מתמשכת.

ניווט בכאוס וחוסר וודאות

תהליכים  

תהליכים

אנחנו מייעצים לארגונים וחברות בסוגיות ניהוליות ומלווים תהליכי שינוי ומיזוג מוצלחים, תכנון אסטרטגי, פיתוח יכולות ועוד. אנו תומכים בארגון דרך פיתוח תוכן, מנטורינג, הכשרות, עיצוב תהליכים, והפקת אירועי חברה, סמינרים וכנסים במרחב הפיזי והוירטואלי. תהליכים אלה מאפשרים יצירה משותפת של תרבות ארגונית חדשה וסביבות עבודה משמחות ומיטביות, עבודה משותפת בין ארגונית/מחלקתית/צוותית וממשקים בריאים.

יעוץ ופיתוח
ארגוני ואסטרטגי

אנחנו עובדים עם מועצות, ישובים ואשכולות, בעיצוב והנחיה של תהליכים מורכבים. אנחנו מלווים תהליכי שיתוף ציבור וחדשנות מוניציפלית, כתיבת תוכניות עבודה מבוססות חכמה קולקטיבית, צמיחה דמוגרפית וקהילתית, שינויים פרסונליים, עיצוב חדשני של תחום החינוך בישוב או במועצה, ממשקים בין ארגוניים ובין רשותיים. העבודה שלנו שמה דגש על מעבר ממערכת יחסים של ספק-לקוח, להעצמה והנעה של התושבים למנהיגות ופעולה.

ליווי מועצות וישובים

יש לנו תשוקה גדולה להפיכת מערכת החינוך והאקדמיה לרלוונטיות ומשמעותיות בעידן של ריחוק חברתי ומציאות משתנה, ולהתאמת סביבות למידה קיימות לצרכים של העולם החדש. אנו מדגישים חוויות למידה וקשר אנושי משמעותי, ועובדים עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר ללמידה אפקטיבית און ואוף ליין. אנו מובילים תהליכי חשיבה משותפת של סגל אקדמי וסטודנטים לעיצוב משותף של אקדמיה חדשנית ופורצת דרך, מנחים ימי היערכות והשתלמויות לצוותים חינוכיים.   

ליווי תהליכי שינוי במערכת החינוך ובאקדמיה

אירועים וכנסים

אירועים

אנחנו מציעים עיצוב, ליווי והנחיה של תהליכי שיא בארגונים וקהילות- אירועי שיתוף ציבור, מרחב פתוח, האקתון חברתי, קפה עולם וקפה פרו-אקטיבי. מתודולוגיות אלה מאפשרות ליצור אירועים חדשניים, המזמינים גילוי של כישרונות, תשוקה וידע הטמונים ביחידים, בצוות ובקהילה. באירועים אלה יש נביעה של פריצות דרך ושיתופי פעולה. זוהי חגיגה של כאוס וסדר שאחריה הקהילה משנה את פניה. 

אירועים גדולים

אנחנו מלווים ארגונים בתהליכי פיתוח תוכן וקונספט לכנסים וירטואליים יצירתיים, דינאמיים ואפקטיביים. אנו מפתחים מודלים לעבודה משמעותית בחדרים במהלך הכנס ולתיעוד תוצרים שישרתו את הארגון ביום שאחרי האירוע להמשך עבודה משותפת. אנו מנחים כנסים ומכשירים את עובדי הארגון להנחיה וירטואלית מעולה. אנו נותנים מענה לכל צרכי ההפקה והתמיכה הטכנית, ויוצרים יחד כנסים וירטואליים בלתי נשכחים. 

כנסים וירטואליים מהממים :)

הכשרות

אם אתם מנחים/ות או מנהיגות/ים, המבינים/ות שהחזקת מרחב קבוצתי בעולם הכאוטי של היום מצריכה כלים מתאימים

אם אתם רוצים לרכוש מתודולוגיות חדשניות שיאפשרו לכם להנחות כל קבוצה, פנים מול פנים או במרחב הווירטואלי

אם אתם רוצים ללמוד איך להנחות באופן מודע, מערב ומוביל לעשייה
- הצטרפו לתוכנית לימודי התעודה השנתית הבאה של BEINCO בהנחיית קבוצות השתתפותית והובלת תהליכים שתיפתח בינואר 2024 בשלוחת החטיבה ללימודי חוץ של מכללת תל-חי בטבעון (ליחצו כאן לסילבוס וכאן לפרטים נוספים והרשמה)

-הזמינו הכשרה בהנחיה ווירטואלית לצוות שלכם/ן. בהכשרה נלמד:

*איך ליצור קסמים בין אנשים במרחב הווירטואלי? איך להזמין, למסגר, לפתוח ולסגור מפגשים ווירטואליים על מנת ליצור אינטימיות, חיבור, אמון השתתפות ושיח משמעותי?

*איך נגביר את האפקטיביות במרחב הווירטואלי? קבלת החלטות, עיצוב תהליכים ופרוייקטים, עבודה ווירטואלית עם קבוצות גדולות, עבודת צוות מרחוק ועוד.

*אילו אפליקציות ופיצ'רים יהפכו את העבודה שלנו במרחב הווירטואלי לדינאמית, מהנה, יצירתית, מעודדת השתתפות ואפקטיבית?

צרו קשר להזמנת סדנא או הכשרה מותאמת לצרכים שלכם/ן

הכשרות בהנחיית קבוצות והנחיה וירטואלית

אנחנו מקדמים את יעדי הפיתוח הבר קיימא של האו"ם (SDG's)

יעד 8- לקדם צמיחה כלכלית מתמשכת, כוללת ומקיימת, תעסוקה פרודוקטיבית ועבודה מהוגנת לכל, על ידי עיצוב ותמיכה במיזמים ברי קיימא המיטיבים עם אנשים וקהילות

8-12.png

יעד 11- להפוך ערים וישובים לקהילות מגוונות, בטוחות, בעלות חוסן ומקיימות, על ידי מתן כלים חדשניים לתקשורת ויצירת שיתופי פעולה

11-12.png

יעד 16- לקדם חברות שלום מגוונות לפיתוח בר-קיימא, לספק גישה לצדק לכל ולבנות מוסדות אפקטיביים, אחראים וחזקים, על ידי עבודה עם אנשים החיים באזורי קונפליקט ועיצוב פתרונות יצירתיים לאתגרים בוערים

16-12.png
bottom of page