אנחנו מעצבים ומנחים תהליכים השתתפותיים אפקטיביים ויצירתיים בארגונים, צוותים וקהילות
פנים מול פנים ובמרחב הוירטואלי.
אנו מלמדים הנחיה השתתפותית והנחיה ווירטואלית.
הכלים של BEINCO מבוססים על התנסות ומעודדים נוכחות, תקשורת חיובית ויצירה משותפת. 

אנו עובדים עם הכלים החדשניים ביותר בעולם כיום בתחום המנהיגות ההשתתפותית  
על מנת לגלות את החכמה הקולקטיבית בארגון, קהילה או קבוצה, 
ליצור מחויבות מתוך חיבור ולהגיע לתוצאות רצויות.
קראו עוד על עבודתנו כאן

מה ימנף את הפוטנציאל הקבוצתי שלכם?

AHA

פסטיבל מנהיגות השתתפותי

3933

משתתפים

124

ארגונים שותפים

2236

שעות הנחיה והכשרות

 100%

אחוזי המלצה

מה אומרים עלינו?

תודה על שותפות וחברות ב"מסע על ארץ האפשר". מרחב בו נפגשים כאבים וחלומות עם תשוקה ואחריות.
כיף לעבוד אתכם, כיף להיות במרחב (אפילו וירטואלי) אותו אתם מאירים ומעירים.
יצאנו עם תובנות, מחשבות, רגשות, הסכמות ואי הסכמות, ובעיקר עם תקווה ואמונה : אנחנו בדרך הנכונה, מצוידים ב"לב לדעת" ולפיכך נגיע.

-

אירית ברק | מנכ"ל מועצה מקומית ראש פינה

אירוע שיתוף ציבור און-ליין בנושא החינוך בגיל הרך במועצה

 

הכתוב להלן הינן דוגמאות לפרוייקטים שכבר הנענו או ביצענו, אבל חשוב לדעת- אין לנו "מוצרים", אנחנו לא עושים "העתק הדבק" ואין לנו שני פרוייקטים שנראים אותו הדבר: כל סדנא, כל סמינר וכל תהליך שינוי ארגוני מעוצבים על מנת להתאים לצרכים הייחודיים, למשאבים ולייחוד של האנשים איתם אנו עובדים. צרו קשר- כדי לספר לנו עוד על האתגרים וההזדמנויות הקבוצתיות שלכם היום.

**כל התוכניות שלנו יכולות להתקיים פנים מול פנים או במרחב הווירטואלי**

לחצו כאן כדי לקבל את שאלון מיפוי הצרכים החינמי שלנו, שיחת יעוץ ראשוני עלינו :)

סדנאות|

3-6 שעות של מפגש ממוקד להשראה, העלאת מוטיבציה, חיבור וקבלת כלים פרקטיים ליצירה והובלה משותפת של שינוי 

כאשר אתם רוצים ללבן סוגיה ספציפית ולצאת עם מסקנות פרקטיות ומחויבות משותפת, ללמוד לקבל החלטות יחד באופן יעיל ומהנה, לנהל באופן משתף ולעבוד בצורה שבה כל חברי/ות הצוות יבואו לידי ביטוי ביצירה משותפת. כאשר אתם רוצים לחלום יחד את החזון הפנימי והחיצוני של הארגון, ולחזק ממשקים ושיתופי פעולה. בסדנאות אלה תרכשו כלים להנחיה והובלה השתתפותית של צוותים וקהילות. הנחיה נוכחת, מעורבת ומובילה לעשייה.

ניהול השתתפותי וייעול עבודת צוות 

אלברט איינשטיין אמר- "לא ניתן לפתור בעיה באותם הכלים שיצרו אותה". אנחנו חיים בתקופה של עולם משתנה ומהיר עם אתגרים גדולים ומעט כלים יעילים ליצירת שינוי. בסדנאות אלה ניחשף לגישות חדשניות במנהיגות, נברר מה מאפיין את המנהיגות שלנו ומה האתגרים והכוחות המרכזיים שלנו במנהיגות, ונרכוש כלים פרקטיים לעיצוב ויישום של יוזמות בשטח.

יזמות, מנהיגות והשראה

מנהיגות והובלה של תהליכי שינוי אפקטיביים וברי קיימא מצריכות הקשבה עמוקה, נוכחות מודעת, יכולות תקשורת מורכבות לעבודה מיטבית עם התנגדויות וקונפליקטים וחיבור ליצירתיות. בסדנאות אלה ניחשף למגוון כלים חדשניים, ונתרגל כישורים רכים שהכרחיים לעבודה של סוכני שינוי במאה ה-21. 

מיינדפולנס, תקשורת מקרבת ומשחק רציני

בהנחיה השתתפותית, סיפורי חיים מעניינים אותנו כיוון שהם קשורים למי שאנחנו ולמה שאנחנו בוחרים להביא למרחב המשותף. העמקה בסיפורי החיים שלנו ובסיפורים שמלווים אותנו היא אחת הדרכים לחזק גם את הקבוצה ואת הסיפור הארגוני. 

עבודה עם סיפורים וסיפורי חיים

כאשר אתם רוצים לתת זריקת מוטיבציה- אין כמו ביקור מעורר השראה במקומות בהם הקסם קורה ומפגשים עם האנשים היוצרים אותו. 

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על סיור חברתי בקרית שמונה, סיורי חברה משותפת בגליל, או סיורי יזמות בנצרת ובבאר שבע, ולהזמנת סיורים נוספים. 

סיורים חברתיים

 

סמינרים ואירועים גדולים|  

אירועי שיא- אירועי שיתוף ציבור, מרחבים פתוחים, האקתונים חברתיים, קפה עולם, קפה פרו-אקטיבי

תהליכים קבוצתיים משמעותיים ומחברים של מספר שעות או ימים לעבודה מעמיקה ולהשגת פריצות דרך

אנחנו מציעים עיצוב, ליווי והנחיה של תהליכי שיא בארגונים וקהילות- אירועי שיתוף ציבור, מרחב פתוח, האקתון חברתי, קפה עולם וקפה פרו-אקטיבי. מתודולוגיות אלה מאפשרות ליצור אירועים חדשניים, המזמינים גילוי של כישרונות, תשוקה וידע הטמונים ביחידים, בצוות ובקהילה. באירועים אלה יש נביעה של פריצות דרך ושיתופי פעולה.

זוהי חגיגה של כאוס וסדר שאחריה הקהילה משנה את פניה. 

אירועי שיא

כאשר אתם מעוניינים להעניק לקבוצה חוויה של השראה ולמידה הדדית, של תקשורת כנה ומיטיבה, פיתוח מנהיגות ומוטיבציה להשתמש בכישרונות שלהם לעשיית טוב בעולם. כאשר אתם שואפים לקחת את הקהילה שלכם צעד קדימה אל עבר יצירה משותפת של שינוי חברתי בר קיימא. 

תוכניות חינוך ומנהיגות

התוכנית היוקרתית changemakerXchange של Ashoka הגיעה לאזורנו כבר פעמיים בהובלת Beinco. אם אתם/ן יזמים/ות בתחום החברתי ומאמינים/ות כמונו שמפגש אנושי וממוקד ביצירה משותפת יכול ליצור גשרים והמון טוב – כתבו אלינו לקבלת פרטים נוספים ונעדכן אתכם/ן כשתיפתח ההרשמה לתוכנית השלישית.

CXC Ashoka

חוויה של חיבור, יצירתיות ותחושת שייכות, שתעלה מעל פני השטח את הכשרונות והתשוקות של חברי הקהילה ותעודד שיתופי פעולה ויצירה משותפת. סמינרים אלה מיועדים לכל קבוצה ולכל ארגון שרוצים להרגיש ולפעול כמו קהילה. 

בניית קשרי קהילה

 

תהליכים ארוכי טווח |  

רצף של מפגשים לאורך זמן- מסע מעמיק של קבוצה, ארגון או קהילה. מתאים לשלב שינוי ארגוני, לקהילות שרוצות לעבוד יחד על פרוייקטים מורכבים, לארגונים שרוצים להשקיע בלמידת עומק של אנשים ותכנים.  

אנחנו עובדים עם מועצות, ישובים ואשכולות, בעיצוב, הנחיה וליווי של תהליכים מורכבים. אנחנו מלווים תהליכי שיתוף ציבור וחדשנות מוניציפלית, כתיבת תוכניות עבודה מבוססות חכמה קולקטיבית, צמיחה דמוגרפית וקהילתית, שינויים פרסונליים, עיצוב חדשני של תחום החינוך בישוב או במועצה, ממשקים בין ארגוניים ועבודה השתתפותית מותאמת למגוון האוכלוסיות והגילאים בישוב או במועצה. 

ליווי מועצות וישובים

אנחנו מייעצים לארגונים וחברות בתהליכי שינוי ומיזוג, דרך פיתוח תוכן, מנטורינג, הכשרות, עיצוב תהליכים ואירועי חברה ועוד. תהליכים אלה תומכים בפיתוח יכולות, הצפה והגשמה של חכמה קולקטיבית, יצירה משותפת של תרבות ארגונית חדשה שעובדת עם מגוון והכלה ויצירת סביבות עבודה מיטביות.

יעוץ ארגוני

כאשר היחסים בקבוצה או בקהילה הם בחשיבות עליונה ומבקשים התייחסות וריענון, וכאשר חשוב שהקולות של כולם יבואו לידי ביטוי, יישמעו וישפיעו. אנחנו מעצבים תהליכים של קירוב והגעה להסכמות, של היכרות מעמיקה והצפת המגוון, ואנחנו יוצרים ומחזיקים מרחב בטוח לתהליך בריא ואפקטיבי. 

תהליכי עומק בקבוצות

יש לנו תשוקה גדולה לעבודה במערכת החינוך, ולעיצוב תהליכי שינוי בית ספריים וישוביים שמתאימים סביבות למידה לצרכים של העולם החדש, מעצימים את התלמידים/ות והופכים אותן/ם למנהיגות/ים של המחר. קראו כאן על ימי ההיערכות שאנו מציעים לקראת שנת הלימודים הקרובה. בנוסף לליווי ויעוץ, אנו מציעים מגוון רחב של השתלמויות מורים בכלים השתתפותיים, יעילים ומהנים. ההשתלמויות מתקיימות במרכזי פסג"ה השונים ברחבי הארץ ובבתי הספר ומוכרות לגמול השתלמות. קראו כאן על מגוון ההשתלמויות שלנו. 

עבודה במערכת החינוך

אם אתם מנחים/ות או מנהיגות/ים, המבינים/ות שהחזקת מרחב קבוצתי בעולם הכאוטי של היום מצריכה כלים מתאימים

אם אתם רוצים לרכוש מתודולוגיות חדשניות שיאפשרו לכם להנחות כל קבוצה, פנים מול פנים או במרחב הווירטואלי בדגש על:

תקשורת כנה ובהירה, מוטיבציה ויצירתיות, חלימת חזון וכלים פרקטיים ואפקטיביים לעבודה משותפת

עיצוב מרחבים יצירתיים, דינאמיים ומרתקים 

אם אתם מנהלים/ות שרוצים/ות להעניק לצוות שלכם/ן כלים חדשניים לעבודה עם קבוצות
- הצטרפו לתוכנית לימודי התעודה השנתית הבאה של BEINCO בהנחיית קבוצות השתתפותית והובלת תהליכים   
שתיפתח בנובמבר 2020 בחטיבה ללימודי חוץ במכללת תל-חי (לפרטים נוספים קראו כאן) 

- הצטרפו להכשרה החדשה שלנו בהנחיה וירטואלית שתיפתח בספטמבר 2020 און ליין (לפרטים נוספים קראו כאן)

-הזמינו הכשרה בהנחיה ווירטואלית לצוות שלכם/ן. בהכשרה נלמד:

*איך ליצור קסמים בין אנשים במרחב הווירטואלי? איך להזמין, למסגר, לפתוח ולסגור מפגשים ווירטואליים על מנת ליצור אינטימיות, חיבור, אמון ושיח משמעותי?

*איך נוכל להיות אפקטיביים במרחב הווירטואלי? קבלת החלטות, עיצוב תהליכים ופרוייקטים, עבודה ווירטואלית עם קבוצות גדולות, מרחב פתוח וקפה פרו-אקטיבי און ליין, עבודה עם פלטפורמות שיתופיות ועוד.

*אילו אפליקציות ופיצ'רים יהפכו את העבודה שלנו במרחב הווירטואלי למרתקת, דינאמית ויצירתית? mentimeter, padlet, google jamboard, artsteps, pixon, mindmup, tricider ועוד

-הירשמו לקורס שלנו (12 מפגשים)- הנחיה השתתפותית ויישומי מיינדפולנס בהנחיה שייפתח במהאיאנה מטולה בנובמבר 2020 (כתבו לנו לקבלת פרטים נוספים)

- הירשמו לתוכנית הלימודים השנתית שלנו "כשמיינדפולנס וחוכמת הקבוצה נפגשים" בשיתוף mindfulspace שתיפתח בדצמבר 2020 בתל אביב (לפרטים נוספים קראו כאן

- כיתבו לנו לקבלת פרטים על הכשרות אחרות בהנחיית קבוצות שאנו מקיימים

- או צרו קשר להזמנת הכשרה שתתאים לצוות שלכן/ם

תוכניות לימודים והכשרות בהנחיית קבוצות השתתפותית והובלת תהליכים, והכשרות בהנחיה ווירטואלית

 

מדי שנה אנו מקיימים בשותפות עם דרור נוי את AHA פסטיבל מנהיגות השתתפותי בגליל העליון, ומכנסים יחד רשת גדלה של אנשים בארץ ובעולם המתעניינים-עובדים בתחום המנהיגות ההשתתפותית. פסטיבל AHA הוא כנס מקצועי, הזדמנות להתפתחות אישית וקהילתית, וחגיגה של יצירתיות וחדשנות. לחצו כאן למעבר לאתר הפסטיבל ולהרשמה לקבלת פרטים על פסטיבל AHA בשנת 2021.  

AHA

פסטיבל מנהיגות השתתפותי

אנחנו מקדמים את יעדי הפיתוח הבר קיימא של האו"ם (SDG's)

יעד 8- לקדם צמיחה כלכלית מתמשכת, כוללת ומקיימת, תעסוקה פרודוקטיבית ועבודה מהוגנת לכל, על ידי עיצוב ותמיכה במיזמים ברי קיימא המיטיבים עם אנשים וקהילות

יעד 11- להפוך ערים וישובים לקהילות מגוונות, בטוחות, בעלות חוסן ומקיימות, על ידי מתן כלים חדשניים לתקשורת ויצירת שיתופי פעולה

יעד 16- לקדם חברות שלום מגוונות לפיתוח בר-קיימא, לספק גישה לצדק לכל ולבנות מוסדות אפקטיביים, אחראים וחזקים, על ידי עבודה עם אנשים החיים באזורי קונפליקט ועיצוב פתרונות יצירתיים לאתגרים בוערים

Contact

Tel: +972-524743415

beincomagic@gmail.com

  • Black Facebook Icon

© 2016 by BEINCO

Name *

Email *

Subject

Message